Poradenství o výživě a zdravém životním stylu

Lucie Uldrychová

specializace:

Změna životního stylu

Redukce váhy

Výživa dětí při alergii a potravinové intoleranci

    Zájem o téma stravování mne provází celým životem. Od studentských let, kdy jsem se zajímala o jeho alternativní způsoby - vegetariánství, veganství a makrobiotiku až po období rodičovství, kdy jsem jako většina žen zápasila s udržením váhy.

    Ovšem skutečný problém nastal po narození mého druhého syna. V batolecím věku mu diagnostikovali astma, atopický ekzém a přidala se i alergie na mléko a vejce. Život se mi obrátil doslova vzhůru nohama. Dost mne překvapilo, jak málo informací dostanete u lékaře ohledně stravy malého alergika. Vcelku se dozvíte pouze to, že máte z jídelníčku vyloučit alergeny - v našem případě mléko a vejce a doufat, že z toho "malý" vyroste.

    Jenže, kde jsou odpovědi na otázky: Čím mám nahradit vyloučené potraviny? Jak to, že projevy alergie zmizí po vynechání alergenu jen částěčně? Co mám vlastně synovi dávat k jídlu, když mléko a vejce jsou prakticky ve všem? Jak mám vařit, aby mu chutnalo? a další a další otázky, s kterými se cítíte stále více bezradnější....Dnes po letech si troufám říci, že pomocí úpravy stravy jsme dosáhli Velkého vítězství. V synově alergii už nevidíme problém. Naopak, přivedla celou Naši rodinu ke zdravějšímu jídelníčku.

" U dětí nestačí, aby bylo jídlo zdravé, musí jim i CHUTNAT!"

    Také jsem úspěšnou absolventkou intenzivního šestiměsíčního kurzu " Poradce pro výživu a suplementaci", vedeného známým poradcem Mgr. Martinem Jelínkem. Zde jsem získala ucelené vzdělání v oblasti výživy a potřebný nadhled pro profesi výživového poradce.                                                                     

Máte dotaz nebo potřebujete pomoc s výběrem nabízených služeb?

Napište mi, moc ráda Vám odpovím.

 

 

 

 

naši poradci

Vyhledávání

kontakt

+420 603 307 874

poradenstvi@vyzivakomplet.cz

absolventka kurzů

Kurz "Výživa dětí"

Kurzy Atac spol.s r.o.

Kurz "Poradce pro výživu a suplementaci"

Šestiměsíční studium - 380 hodin.

Kurzy Atac spol.s r.o.

© 2016 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode